Chcesz sprzedać nieruchomość?
17
osób aktualnie poszukujących nieruchomości
kontaktuje się z tym biurem
Sprzedaj
Ogłoszenia Mateusz Kosturek
Filtruj
Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Pułaskiego
Rzeszów,podkarpackie
575 000 zł50,20 m² 11 454,18 zł/m²
Monika Chmielowska
270 000 zł109 m² 2 477,06 zł/m²
Sławomir Kocór
2 000 zł2 800 m² 0,71 zł/m²
Mateusz Kosturek
Działka rolno-budowlana Grodzisko
Grodzisko,podkarpackie
149 000 zł4 000 m² 37,25 zł/m²
Mateusz Kosturek
Lokal handlowy z parkingiem, al. Rejtana
Rzeszów,podkarpackie
879 000 zł293 m² 3 000 zł/m²
Mateusz Kosturek
Działka budowlana ogrodzona Łańcut
Łańcut,podkarpackie
270 000 zł1 900 m² 142,11 zł/m²
Mateusz Kosturek
Działka rolno-budowlana, ul. Dębicka
Rzeszów,podkarpackie
882 000 zł4 200 m² 210 zł/m²
Mateusz Kosturek
2 500 000 zł20 900 m² 119,62 zł/m²
Mateusz Kosturek
Działka rolno-budowlana Rzeszów
Rzeszów,podkarpackie
299 000 zł1 775 m² 168,45 zł/m²
Mateusz Kosturek
600 000 zł2 778 m² 215,98 zł/m²
Mateusz Kosturek
Działka rolno-budowlana Strzyżów
Strzyżów,podkarpackie
69 000 zł1 300 m² 53,07 zł/m²
Mateusz Kosturek
Działka budowlana Budy Łańcuckie
Budy Łańcuckie,podkarpackie
300 000 zł4 000 m² 75 zł/m²
Mateusz Kosturek
Działka rolna z dojazdem asfaltowym Sandomierz
Sandomierz,świętokrzyskie
270 000 zł2 739 m² 98,58 zł/m²
Mateusz Kosturek
Działka rolno-budowlana ogrodzona Lubenia
Lubenia,podkarpackie
132 000 zł1 700 m² 77,65 zł/m²
Sławomir Kocór